Poniedziałek, 21.01.2019, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Popularni bukmacherzy w Polsce

  • 3.09.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Popularni bukmacherzy w Polsce

Rynek firm bukmacherskich w Polsce jest dosyć duży. Chcąc rozpocząć obstawianie zakładów lub zmienić dotychczasową firmę, warto sprawdzić rzetelne i aktualne rankingi oraz recenzje bukmacherów na stronie Betun.pl.

 

Superbet

 

Jednym z legalnie działających bukmacherów jest Superbet. Na rynku polskim znajduje się od niedawna, jednak zyskuje coraz większą popularność. Gracze chętnie wybierają tę firmę ze względu na stosunkowo wysokie wartości zakładów, które stwarzają możliwość szybkiej i dochodowej wygranej. Bukmacher posiada szeroką ofertę dyscyplin, które można obstawiać, a ich liczba ciągle się zwiększa. Zakłady można zawierać w punktach stacjonarnych lub przez internet, jednak w tym drugim przypadku kupon należy przedstawić dodatkowo w punkcie stacjonarnym. Superbet opinie posiada bardzo dobre, głównie ze względu na wysokie kursy oraz udostępnienie swoim graczom aplikacji mobilnej, która ułatwia obstawianie zakładów z każdego miejsca na świecie.

 

ForBET

 

Zakłady bukmacherskie forBET działają zarówno w punktach stacjonarnych - od 2016 roku - jak również przez internet - od 2006 roku. Bukmacher zyskał popularność głównie przez możliwość obstawiania zakładów bez podatku, który był pokrywany ze środków firmy. Promocja ta nie trwała jednak długo i została zastąpiona innymi, równie dochodowymi bonusami dla graczy. Niemal każda forBET recenzja dostępna w internecie podkreśla, że bukmacher oferuje szeroki zestaw możliwości typowania wyników sportowych. Oprócz zakładów bukmacherskich dostępne są również zakłady na żywo, sporty wirtualne i betmarket.

 

LVbet

 

LVbet to równie młody bukmacher jak Superbet. Posiada jednak znacznie szerszą ofertę dyscyplin sportowych, jakie można obstawiać. Bukmacher wyróżnia się na rynku możliwością typowania wyników dyscyplin z dziedziny esportu, co jest niemałą gratką dla najbardziej wytrawnych graczy. Brak aplikacji mobilnej firma nadrabia responsywną stroną internetową, która bez problemu działa na wszystkich urządzeniach mobilnych. Nowi gracze liczyć mogą na wysokie bonusy powitalne, a stali klienci na atrakcyjne promocje oraz dodatkowe profity wynikające z programu lojalnościowego. To wszystko sprawia, że LVbet recenzja jest bardzo korzystna.

 

Totolotek

 

Bukmachera Totolotek nie trzeba nikomu przedstawiać. To najbardziej znane i najstarsze zakłady bukmacherskie w Polsce. Oferują swoim klientom bardzo szeroką ofertę zakładów wzajemnych, a także świetnie znane Polakom totalizatory sportowe. Bukmacher działa zarówno w punktach stacjonarnych, jak również w internecie. Szczegółowa Totolotek recenzja podkreśla, że firma oferuje szeroki pakiet bonusów, zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy.

Grupa Tipmedia
Podziel się: