Poniedziałek, 21.01.2019, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Jak nosić tunikę, by dobrze wyglądać i czuć się wygodnie?

  • 4.10.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Jak nosić tunikę, by dobrze wyglądać i czuć się wygodnie?

Casual tuniki, czyli sięgające bioder koszule i swetry stały się już od jakiegoś czasu wygodnym dodatkiem do wielu damskich szaf. Ta dłuższa niż wiele koszulek damskich, ale też krótsza niż sukienki propozycja daje naprawdę szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o tworzone z nią stylizacje. Można ją ubierać do legginsów, dżinsów i na jeszcze inne sposoby – z łatwością tworząc nowoczesny outfit.

 

Casual tuniki – jak nosić je modnie i wygodnie?

 

Istnieje wiele rodzajów damskich tunik o różnych:

 

  • długościach,

  • stylach,

  • kształtach.

 

Mimo iż, casual tuniki dają tak wielkie możliwości to prawdą jest, iż sztuką jest noszenie tuniki w sposób najbardziej odpowiedni dla danej figury. Jak więc to zrobić w prawidłowy sposób?

 

Zacznij od kupienia odpowiedniej tuniki. Należy pamiętać, że casual tuniki powinny być odrobinę luźne, a nie mega dopasowane, a ich tkanina nie powinna być zbyt ciężka. Tunika powinna falować i płynąć, nie przylegać do ciała. Powinna być również dopasowana nieco bardziej w okolicy szyi i klatki piersiowej, aby ciało nie wyglądało bezkształtnie. Jeśli chcesz jednak postawić na koszulową tunikę, która podkreśli Twoje kształty - wypróbuj fason z dekoltem w serek.

 

Tunika a sylwetka

 

Innym dobrym pomysłem na podkreślenie sylwetki podczas noszenia tuniki jest założyć pasek wokół miejsca, w którym znajduje się pępek, a nie nisko na biodrach. Prawda jest taka, iż szerokie paski, które naprawdę podkreślają talię i wyszczuplają, świetnie wyglądają z damskimi tunikami.

 

Do tego zawsze pamiętać, by do tuniki dobrać odpowiedni „dół”. Szerokie nogawki lub workowate spodnie i dżinsy nie są właściwe. Będziesz wyglądać niezgrabnie i na co najmniej kilka kilogramów więcej. Jeśli szukasz tunik, które faktycznie są odpowiednie do dowolnej figury, a do tego utrzymane w najnowszych trendach, najlepiej zrobisz zaglądając na manwoman.co, gdzie to niemal na bieżąco są aktualizowane kolekcje tej i innego rodzaju odzieży. Warto z tego skorzystać i sprawić, by casual tuniki stały się integralnym elementem Twojej codziennej garderoby.

Grupa Tipmedia
Podziel się: