Poniedziałek, 21.01.2019, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Kosmetyki gabinetowe – czyli jakie? Sprawdzamy!

  • 2.01.2019, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Kosmetyki gabinetowe – czyli jakie? Sprawdzamy!
Zapewne wielu z Was zastanawia się na jakich kosmetykach działają kosmetyczki w swoich salonach. Nas zawsze nurtowało dlaczego efekt po przeprowadzonym przez nie zabiegu jest znacznie trwalszy niż w przypadku codziennej domowej pielęgnacji. Spróbujmy to wyjaśnić.

Kosmetyki gabinetowe = sukces

Kosmetyki gabinetowe, to właśnie sedno sukcesu salonów kosmetycznych. Okazuje się, że są one znacznie trwalsze niż te dostępne w drogeriach. Mają także bardziej skoncentrowane składy. Co to dla nas oznacza? Podczas zabiegu nasza skóra otrzymuje znacznie więcej substancji poprawiających jej kondycję. Jeśli mowa już o zabiegach to warto zauważyć, że profesjonalny sprzęt potrzebuje dobranych pod jego specyfikację kosmetyków. Właśnie takimi są produkty gabinetowe. Połączenie tych dwóch elementów (kosmetyki gabinetowe + sprzęt) daje te niesamowite rezultaty, którymi zachwycamy się po wyjściu z salonu kosmetycznego.

Gdzie szukać takich kosmetyków?

Kosmetyki gabinetowe dostępne są w sklepach i hurtowniach zajmujących się zaopatrzeniem  salonów kosmetycznych. Takich miejsc warto szukać w sieci. Tam znajdziemy również wiele cennych informacji dotyczących różnych marek. Warto zwracać szczególną uwagę na opinię praktykujących kosmetyczek. To one mają największe pole do testowania produktów. Codziennie spotykają się z kilkoma klientkami o różnych typach cer i rozmaitych problemach skórnych. Jeśli szukamy dystrybutora kosmetyków to sprawdźmy również jego kompetencje. Poczytajmy opinię na jego temat oraz zapoznajmy się szczegółowo z jego ofertą. Dobrze jest wybierać takiego dostawcę, który służy pomocą i radą w kwestiach produktowych. Jeśli dodatkowo prowadzi również szkolenia dla kosmetyczek to jest doskonałym kandydatem na Twojego dostawcę. 

Kosmetyki gabinetowe – czy można je kupić prywatnie?

Wiemy już, że stosowanie kosmetyków gabinetowych daje świetne efekty. Zapewne zastanawiacie się teraz, czy można takich używać w domu i czy będą również skuteczne jeśli nie połączy się ich z profesjonalnym sprzętem. Sprawdziliśmy to i okazuje się, że wiele marek zajmujących się produkcją kosmetyków do salonów tworzy mniejsze opakowania dla zwykłych użytkowników. Takie serie nie tracą swoich wartości i są równie skuteczne jak te używane przez kosmetyczkę. Jedynym minusem jest brak możliwości doprowadzenia produktów pod wierzchnie warstwy naskórka. Nie uda się to bez urządzeń specjalnie do tego przeznaczonych. Jednak nasza codzienna pielęgnacja z pewnością będzie bardziej efektywna jeśli zaopatrzymy się w takie kosmetyki.

Grupa Tipmedia
Podziel się: