Poniedziałek, 21.01.2019, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Kapelusze reklamowe – nowy gadżet na lato

  • 5.07.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Kapelusze reklamowe – nowy gadżet na lato

Po co mojej firmie gadżety?

Najkrócej mówiąc, gadżety są po to by o nas przypominać naszym klientom. Przy okazji codziennych czynności, rzuca się w oczy logo naszej firmy.

Gadżety reklamowe powinny stanowić spójny element planu marketingowego dla przedsiębiorstwa – wspierać jego prezentacje najważniejszych cech, motta, idei działania.  Gadżety reklamowe stanowią uzupełnienie promocji firmy – stawiajmy więc na ładnie zaprojektowane, eleganckie  drobiazgi , którymi  chętnie obdarujemy naszych  kontrahentów. Zadbajmy, by nasze logo kojarzyło się z wysoką jakością i użytecznością. Korzystanie z gadżetu powinno być przyjemne, bo wtedy jest używany wiele razy i kojarzony z solidna jakością.

Obecnie wiele firm oferuje tanie gadżety reklamowe, ale tutaj należy zachować daleko idącą ostrożność – zbyt atrakcyjna cenowo oferta może sprowadzać się do kiepskiej jakości, a na pewno nie chcemy by nasza firma została zapamiętana w kontekście fatalnego gadżetu.

Gadżety reklamowe – czapki reklamowe

Czapki reklamowe od niepamiętnych czasów stanowią żelazny punkt asortymentu gadżetów reklamowych. Ich wszechstronne zastosowanie dla klientów związane jest przede wszystkim z sezonem imprez na świeżym powietrzu. Wszelkie pikniki firmowe i letnie koncerty zawsze wiążą się z rozdawaniem czapek i kapeluszy z logo sponsora wydarzenia. Taki gadżet jest chętnie noszony przez uczestników jako ochrona przed słońcem, a często zostaje z obdarowanymi na całe wakacje. Często odbiorcą kapeluszy reklamowych są zorganizowane grupy np. kolonijne – organizator zapewnia dzieciom jednocześnie ochronę przeciwsłoneczną, a jednocześnie łatwiej jest identyfikować członków poszczególnych grup np. przez różne kolory czapeczek. Wśród dzieci większa popularnością cieszą się zazwyczaj czapki z daszkiem niż kapelusze. Osobną kategorię stanowią nieco już zapomniane daszki przeciwsłoneczne, chętnie noszone przez panie.  Dla organizatorów lub sponsorów imprez w okresie jesienno-zimowym przygotowaliśmy bogata ofertę czapek zimowych.

Kapelusze reklamowe

Kapelusze przeciwsłoneczne reklamowe są elegantszą odmianą czapek reklamowych. W tym segmencie możemy znaleźć wiele różnorodnych fasonów od prostych, bawełnianych , kapelusików przeciwsłonecznych poprzez kapelusze Cool Dance, w szerokiej gamie kolorów aż po kapelusze z poliestru lub słomkowe.

Fasony naszych produktów zaczynają się od prostych konstrukcji z małymi rondami po kapelusze z większymi, zawiniętymi rondami w typie kowbojskim.  Możemy Państwu zaproponować także kapelusze safari, posiadające sznurek w kolorze produktu oraz  kapelusze dziecięce.

Doskonałym pomysłem na niewielki gadżet reklamowy idealny w sezonie letnim będą kapelusze składane plażowe. Produkt wykonany jest z paneli słomkowych połączonych kolorowymi lamówkami. Kapelusz składa się całkowicie płasko, co umożliwia wygodne schowanie do torby. Ponadto posiada wygodny sznurkowy uchwyt, pozwalający na noszenie w reku jak małej torebki. Miejsce na logo zostało zaprojektowane w formie materiałowej wstawki w kolorze lamówek. Kapelusze są w kolorze naturalnej słomki z lamówkami w kolorach czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim pomarańczowym i żółtym.

Grupa Tipmedia
Podziel się: